Proponujemy Państwu cykl koncertów profilaktycznych, przeznaczonych dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych (również dla klas VII-VIII szkół podstawowych). Każdy z koncertów jest autonomiczny i dotyczy osobnych zagadnień.

Wykonawcy opowiadają w męski, prawdziwy i bezpardonowy sposób o swoich obserwacjach wyniesionych bezpośrednio z tzw. środowiska artystycznego. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazują bez mentorskiego tonu, używając języka trafiającego do młodego człowieka. Tłem tych opowieści są piosenki własnego autorstwa grane na żywo, pochodzące z oficjalnych płyt Zespołu, nawiązujące w treści do meritum koncertu, oraz utwory światowej klasyki rockowej, znanej i kochanej przez młodzież.

Koncert trwa ok. 45 minut.  Dowodem na żywe zainteresowanie tematyką jest częsta korespondencja z młodą publicznością za pomocą mediów społecznościowych, gdzie słuchacze zadają liczne pytania Zespołowi, czasem proszą o wskazówki, a niekiedy o pomoc.

Najlepszą rekomendacją są kolejne zaproszenia i dalsza chęć współpracy szkół i domów kultury, gdzie Zespół już występował.  

Wykonawcy:
Jerzy Kobyliński – gitara, śpiew, scenariusz i prowadzenie koncertu
Rafał Czapliński – harmonijka ustna, gitara, śpiew
Paweł Skolimowski – gitara, śpiew.

> Czytaj więcej

Autorem wszystkich utworów i scenariuszy spektakli dla dzieci, wykonywanych przez zespół „Mała Orkiestra Dni Naszych” jest Jerzy Kobyliński.

Wszystkie prawa, łącznie z prawem autorskim są zastrzeżone.

Wykorzystywanie do celów zarobkowych, w całości lub we fragmentach, bez wiedzy i pisemnej zgody Autora jest prawnie zabronione.

Autor wyraża zgodę na wykorzystywanie piosenek do celów niekomercyjnych przez przedszkola, szkoły i instytucje kulturalno-oświatowe.